Csapatunk bővítéséhez keresünk Értékesítő pozícióba munkatársakat !

Szerző:
Toth Brigitta
2018.02.01. cs., 10.04

Oszd meg másokkal!

Desktop

Nyüzsgés, kommunikáció, professzionalitás!

Ez jellemzi cégünknél az ingatlanértékesítő mindennapjait. Ha szeretnél egy jó kedélyű, segítőkész csapatban dolgozni, és a hobbidnak élve kiváló pénzkereseti lehetőségre szert tenni, ha több van benned, és szeretnél karriert építeni, küldd el önéletrajzod és vágjunk bele a közös munkába!

Ha olyan munkát szeretnél,

  • ahol keményen kell dolgozni, de saját magad osztod be az idődet,
  • és szeretnéd, ha olyan vezetőd lenne, aki pontos szakmai tanácsokkal segíti a munkádat,
  • szakmai, jogi és üzleti hátterét,
  • ahol a kereseti lehetőségének nincs felső határa,

akkor ez a munka Neked való.

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • Potenciális vevőink számára megtalálni a megfelelő ingatlant és az eladó piacképes ingatlanoknak vevőt találni.
  • Tárgyalásokat bonyolítani, lakásokat bemutatni, kapcsolatot tartani meglévő és új ügyfelekkel. Mindezt cégünk 15 év alatt összegyűjtött tapasztalatának segítségével.

Munkavégzés helye: XVI, XVII. kerület

Egyéb információk:
Nálunk senki nem állítja, hogy ez könnyű munka, amivel könnyen lehet pénzt keresni! Nehéz munka, de átlagon felüli keresetet tudsz elérni, mivel ehhez minden támogatást megkapsz.
A siker csak Rajtad múlik!
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a frank.andrea@dh.hu e-mail címen lehet!

+36 () 309501732
Mobil
Mit szólsz hozzá?
A tartalom a hirdetés után folytatódik
Desktop, Mobil
Hirdetés
Hirdetés
Desktop

Hirdess nálunk!

Szeretnéd, ha a kerület lakói tudnának szolgáltatásaidról, termékeidről, boltodról, vendéglátó-helyedről? Hirdess nálunk! Meglásd, egyáltalán nem drága – és megéri. A részletekért kattints ide!

Legyél a szerzőnk!

Rendszeresen írnál a környéked eseményeiről, boltjairól, kocsmáiról, kulturális programjairól, utcáiról és játszótereiről? Ne habozz, vedd föl velünk a kapcsolatot!

Hol-mi toplista

Helyi közösségek a Facebookon

Partnerek